عمل توافق سپاهان قرارداد استقلال بازیکنان

عمل: توافق سپاهان قرارداد استقلال بازیکنان رقم قرارداد لیست بازیکنان بندهای قرارداد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خیز نیم‌میلیون دلاری قلعه‌نوعی!

امیر لیست پروپیمانی را به مدیران سپاهان داده تا با توپ پُر لیگ هجدهم را شروع کند 

خیز نیم‌میلیون دلاری قلعه‌نوعی!

خیز نیم میلیون دلاری قلعه نوعی!

عبارات مهم : توافق

امیر لیست پروپیمانی را به مدیران سپاهان داده تا با توپ پُر لیگ هجدهم را شروع کند

تقریبا تمام افرادی که اتفاقات و اخبار فوتبال کشور عزیزمان ایران را با دقت دنبال می کنند، از مدت ها قبل می دانستند که امیر قلعه نوعی جهت هدایت این تیم در لیگ برتر هجدهم از مدت ها قبل با مدیران این کلوب توافق کرده بود! منتهی این توافق ساعت ٢٠ شب سه شنبه گذشته در اصفهان شکلی رسمی به خود گرفت و امیر قلعه نوعی با قراردادی دوساله رسما به عنوان سرمربی تازه سپاهان گزینش و معرفی شد. حالا بعد از مشخص شدن سرمربی، بعد از چند سال ناکامی این کلوب با ریخت وپاش های مالی درصدد بستن یک تیم پرستاره با امیر قلعه نوعی است! نشانه هم این است که بعد از دو تا سه سال به عنوان قهرمانی آسیا برسند!

٥/٢ میلیارد بدون آپشن!

خیز نیم‌میلیون دلاری قلعه‌نوعی!

فکر می کنید رقم قرارداد امیر قلعه نوعی به عنوان پرافتخارترین مربی لیگ برتر که دو قهرمانی مهم با این کلوب در لیگ به دست آورده، چقدر است؟ مسعود تابش مدیرعامل این کلوب در این رابطه گفته است: «مبلغ قرارداد قلعه نوعی با کلوب سپاهان، مبلغ مناسبی است ولی در مورد مقدار این مبلغ اصلا نمی توانم صحبت کنم. بالاخره مبلغ قرارداد در شرکت لیگ مشخص می شود.» امیر قلعه نوعی هم البته در مصاحبه های اخیر هیچ توضیحی راجع به مبلغ مهم قراردادش ارایه نداده تا همین مسأله باعث شود حرف و حدیث راجع به رقم توافق مالی زیاد باشد. محتمل ترین شایعه هم در این رابطه که نزدیک به واقعیت هست، قرارداد ٢,٥ میلیارد تومان (بدون آپشن ها) قلعه نوعی با سپاهان جهت یک سال هست. از آنجایی که قرارداد این مربی دوساله بوده، رقم قرارداد سال دوم با توافق بین طرفین تعیین خواهد شد. البته دریافتی امیر قلعه نوعی از سپاهان تقریبا نزدیک به همان پولی است که برانکو ایوانکوویچ و شفر از استقلال دریافت خواهد کرد! البته با دلار ٤ هزار تومانی!

لیست پرستاره امیر

خیز بلند سپاهان جهت قهرمانی

امیر لیست پروپیمانی را به مدیران سپاهان داده تا با توپ پُر لیگ هجدهم را شروع کند 

امیر قلعه نوعی لیست بازیکنان موردنظر خود را به کلوب سپاهان داده است و گفته می شود نام بازیکنانی چون محسن مسلمان، محمد حسینی، کی روش استنلی ، لوسیانو پریرا، علی عبدالله زاده، محمد ایرانپوریان در این لیست حضور دارد. البته شایعاتی اطراف تلاش سپاهان جهت جذب سروش رفیعی درصورت ماندن مسلمان در پرسپولیس وجود دارد و گفته می شود اگر یکی از دو گلر آماده و خوب استقلال یعنی سیدحسین حسینی و سیدمهدی رحمتی از این تیم جدا شوند، به سپاهان خواهند پیوست. از آنجایی که سپاهان تیم پرمهره ای هست، با جذب این بازیکنان قطعا می توان آنها را یکی از سه مدعی مهم کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر هجدهم قلمداد کرد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته احتمالا تمرینات سپاهان با قلعه نوعی هم از تاریخ ٢٢ خردادماه به بعد شروع خواهد شد. همچنین قلعه نوعی رسما اعلام کرده در تلاش است تا محرم نویدکیا را هم به کادرفنی سپاهان اضافه کند و پیشنهاد رسمی هم به او داده شده است است.

قلعه نوعی: با خدا معامله کردم و به خاطر مردم به سپاهان آمدم

سرمربی تازه سپاهان اعتقاد هست؛ جهت حضور در این تیم با خدا معامله کرده هست. قلعه نوعی دیروز در صحبت های خود بعد از قبول سرمربیگری سپاهان گفت: «اختلاف مالی میان پیشنهاد ذوب آهن و سپاهان زیاد نبود. باید بگویم در واقع من تیم دوم لیگ را تحویل دادم و تیم چهاردهم جدول رده بندی را گرفتم. تیمی که می تواند در آسیا بازی کند ولی من با خدا معامله کرده ام و ان شاء الله که خدا و اهل بیت به من کمک کند. من آدم روراستی هستم و از هیچ کسی ترسی ندارم. همه آن چیزی که ما از کلوب ذوب آهن جهت خود کلوب خواسته بودیم، صورت پذیرفت. تا قبل از بازی با استقلال همه بندهای قرارداد که فقط مختص به من نبود، انجام شد. باز هم می گویم من فقط به خاطر مردم به سپاهان رفتم. مردم می گفتند شرایط تیم ما (سپاهان) خوب نیست و از من کمک خواستند. ان شاء الله من لیاقت مردم اصفهان، طرفداران سپاهان و ذوب آهن را داشته باشم.»

توضیح راجع به یک شایعه و اتهام قدیمی

خیز نیم‌میلیون دلاری قلعه‌نوعی!

قلعه نوعی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود او هر کجا که می رود، بازیکنان تیم سابق خود را هم به تیم تازه انتقال یافته می کنید، گفته است: «من سال اولی که از استقلال به سپاهان رفتم، چه بازیکنانی را با خودم بردم؟ شما بگویید. خسرو حیدری و جانواریو به سپاهان آمدند. حیدری که در سال دوم به سپاهان آمد، آن هم در شرایطی که نمی خواست با آقای مظلومی بازی کند و می خواست به جایی برود که اصلا جهت او خوب نبود. او به من گفت اگر من را به سپاهان نبری، به آن جا می روم. هنگامی که بازیکنی آزاد محسوب می شود، آیا ما اجازه نداریم آن را جذب کنیم؟ در ضمن ما کار حرفه ای می کنیم و اگر بازیکنی با باشگاهش قرارداد داشته باشد، با باشگاهش صحبت می کنیم. مثل کاری که در نیم فصل با کلوب پارس جنوبی جم کردیم. ما به آنها جهت جذب بازیکن ارزش درخواست دادیم که به هرحال با آن موافقت نشد. نباید به نسل جوان دروغ بگویم. عده ای هستند که نه خانواده دارند و نه دین دارند و در اینترنت اطلاعات دروغ به جوانان می دهند. زمانی که من به تراکتورسازی رفتم، آندو و کرار به وسیله استقلال خریداری شدند. آیا من یک کلمه اعتراض کردم؟ استقلال می خواست تیمش را تقویت کند، بعد این بازیکنان را جذب کرد. ما هنوز لیستی از بازیکنان مدنظرمان در کلوب ذوب آهن را به کلوب سپاهان ندادیم.

شهروند

امیر لیست پروپیمانی را به مدیران سپاهان داده تا با توپ پُر لیگ هجدهم را شروع کند 

واژه های کلیدی: توافق | سپاهان | قرارداد | استقلال | بازیکنان | رقم قرارداد | لیست بازیکنان | بندهای قرارداد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog